Pharma Activ Melatonin 150 Day&Night spray 30 ml

Doplněk stravy

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50106970

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci  1 mg melatoninu před spaním. Melatonin také přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu krátce před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příjezdu do cílového místa). Melatonin Day&Night je doplněk stravy ve formě spreje, který se aplikuje do úst. Výrobek založen na inulinovém sirupu, velmi příjemný chutí při ústním podání. Postačí 3 vstřiky a docílíte dávky melatoninu.

Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem. Nebyla stanovená dávka, která by určila předávkování. Melatonin není návykový.

Dávkování:

Aplikujte 3 vstřiky do úst 1x denně před spaním. Před použitím přípravek protřepejte.

Složení:

Melatonin 1 mg, demineralizovaná voda 0,15 ml, oligofruktóza sirup L85 0,05 ml, benzoan sodný 0,03 mg, sorban draselný 0,03 mg v denní dávce 0,2 ml (3 vstřiky).

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Dodavatel: Pharma Activ Czech s.r.o.

Vyrobeno na Slovensku.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.