Melatonin Mučenka 100 tablet

Doplněk stravy

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50092776

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 1 mg melatoninu těsně před spaním. Melatonin také přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (Příznivý účinek se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu těsně před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příchodu na místo).

  • Inulin je rozpustná vláknina rostlinného původu. Jedná se o čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrahováním z kořene čekánky (Cychorium intibus).
  • Mučenka (Passiflora incarnata) je bylina, která podporuje relaxaci a spánek.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem. Nebyla stanovená dávka, která by určila předávkování. Melatonin není návykový.

Dávkování:

1 tableta 1x denně před spaním. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny.

Složení:

V přepočtu na denní dávku - 1 tableta 700mg: Inulin/Inulín 605,25 mg, Mučenka extrakt 90 mg, Steran horečnatý/Steran hořečnatý (protispékavá látka) 3,5 mg, Melatonín 1,25 mg.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Dodavatel na trh: Pharma Activ Czech s.r.o.

Vyrobeno na Slovensku.

 

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.