Annabis Menthol Arthro Gel 200 ml

Kosmetika

Značka: ANNABIS
Annabis Menthol Arthro Gel je chladivý přípravek s konopím k úlevné masáži pokožky zad a oblastí svalů a kloubů, při svalové únavě po sportu a fyzické námaze.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
225

O produktu

50093234

Chladivý konopný gel k masáži pokožky zad a oblastí svalů a kloubů. Annabis Menthol Arthro Gel příjemně chladí a přináší rychlý pocit osvěžení. Je vhodný k úlevné masáži při svalové únavě po sportu či jiné fyzické námaze. Obsahuje mentol, kafr a rostlinné extrakty z kaštanu koňského a kostivalu. Má konzistenci, která se snadno roztírá, nemastí a rychle vstřebává.

Výsledek

  • chladivý gel k úlevné masáži po sportu a fyzické námaze
  • obsahuje mentol, kafr a olej z konopných semen
  • s kostivalem a kaštanem koňským
  • rychle vstřebává a nemastí
  • vhodný i pro vegany

Složení

Menthol Arthro Gel mimo jiné obsahuje: bio konopný olej a extrakt z konopných semen, kaštan koňský, kostival lékařský, bio olivový olej, eukalyptový olej, kafr, rozmarýn lékařský, zázvorovník lékařský, hřebíčkovec vonný, skořicovník cejlonský.

Použití

Nanášejte na pokožku 3-4x denně dle potřeby. Mezi jednotlivými aplikacemi dodržujte odstup alespoň 3 hodiny.

Upozornění

Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Nepoužívejte na sliznice a v okolí očí! Obsahuje mentol. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou z použitých aktivních látek. Po si aplikaci vždy důkladně omyjte ruce mýdlem a vodou. Gel není vhodný pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.