516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Mentis Up 30 kapslí

Mentis Up 30 kapslí

Mentis Up 30 kapslí

50103066
Doplněk stravy: Více o legislativě
339 Kč 605 Kč / 100 g
Skladem na e-shopu

Mentis Up – pomoc pro odraz ze dna. Díky aktivním látkám (třezalka, griffonie) pomáhá ve velmi krátké době zlepšit náladu a motivaci do další práce.

Podrobné informace o produktu

Mentis Up je doplněk stravy, který díky aktivním látkám pomáhá ve velmi krátké době zlepšit náladu a motivaci do další práce. Mentis Up je vhodný pro chvíle, kdy potřebujeme fungovat na 100%, když si prostě ani na chvíli nemůžeme dovolit na všechno se vykašlat, zašít se někam do klidu a zregenerovat.

  • Třezalka tečkovaná podporuje emoční rovnováhu a pozitivní náladu. Pomáhá překonat psychicky náročná období, urychluje usínání ve chvíli, kdy potřebujeme odpočinek, a naopak podporuje soustředění v okamžiku, kdy je třeba zabrat.
  • Griffonia simplicifolia pozitivně ovlivňuje normální činnost nervové soustavy a aktivitu mozku. Je přírodním zdrojem 5-HTP (5-hydroxy-L-tryptofan), což je sloučenina, kterou si samo tělo produkuje z aminokyseliny tryptofanu a je to prekurzorem mozkového přenašeče serotoninu.

Zaměřeno na:

  • Motivaci
  • Náladu
  • Aktivitu

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení:

N-Acetyl-L-Tyrosin 380 mg, Griffonia simplicifolia extrakt (20% 5-HTP) 200 mg, Třezalka tečkovaná extrakt 4:1 20 mg v jedné kapsli.

N-acetyl-L-tyrosin, griffonia simplicifolia extrakt, hydroxypropylmethylcelulóza, třezalka tečkovaná extrakt, talek.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

www.mentislab.cz

Kategorie produktu

Parametry

Značka Mentis
Forma Kapsle
EAN 8594188500046

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.