Mentis Up 30 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

339

Cena za 100 g: 605 Kč

O produktu

Mentis Up je doplněk stravy, který díky aktivním látkám pomáhá ve velmi krátké době zlepšit náladu a motivaci do další práce. Mentis Up je vhodný pro chvíle, kdy potřebujeme fungovat na 100%, když si prostě ani na chvíli nemůžeme dovolit na všechno se vykašlat, zašít se někam do klidu a zregenerovat.

  • Třezalka tečkovaná podporuje emoční rovnováhu a pozitivní náladu. Pomáhá překonat psychicky náročná období, urychluje usínání ve chvíli, kdy potřebujeme odpočinek, a naopak podporuje soustředění v okamžiku, kdy je třeba zabrat.
  • Griffonia simplicifolia pozitivně ovlivňuje normální činnost nervové soustavy a aktivitu mozku. Je přírodním zdrojem 5-HTP (5-hydroxy-L-tryptofan), což je sloučenina, kterou si samo tělo produkuje z aminokyseliny tryptofanu a je to prekurzorem mozkového přenašeče serotoninu.

Zaměřeno na:

  • Motivaci
  • Náladu
  • Aktivitu

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení:

N-Acetyl-L-Tyrosin 380 mg, Griffonia simplicifolia extrakt (20% 5-HTP) 200 mg, Třezalka tečkovaná extrakt 4:1 20 mg v jedné kapsli.

N-acetyl-L-tyrosin, griffonia simplicifolia extrakt, hydroxypropylmethylcelulóza, třezalka tečkovaná extrakt, talek.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

www.mentislab.cz