Mentis Vital 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: MENTIS
Mentis Vital – stvořený pro aktivní život. Obsahuje kombinaci rostlinných extraktů a vitamínů a antioxidantů.
Skladem na e-shopu
449

Cena za 100 g: 863 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50103067

Podpořte svůj metabolizmus a celkovou regeneraci organizmu a buďte stále ve formě! Mentis Vital obsahuje rostlinné extrakty, vitaminy a další aktivní látky, které vám pomohou zvládat hektické životní tempo, každodenní únavu* i výkyvy váhy**.

Aktivní látky v přípravku Mentis Vital

  • Vitamín C * přispívá k normální funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem i ke snížení míry únavy a vyčerpání, napomáhá tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, dásní a kůže.
  • Acetyl-L-karnitin (ALCAR) je příbuzná sloučenina L-karnitinu, který hraje důležitou roli v transportu mastných kyselin (rozštěpených tuků) do mitochondrií, kde dochází k jejich spalování za vzniku energie. Ta je potřebná pro všechny důležité životní pochody, včetně činnosti svalů a srdce.
  • N-Acetyl L-Tyrosin (NALT) je upravená forma aminokyseliny L-tyrosinu důležité pro tvorbu nervových přenašečů dopaminu a noradrenalinu.
  • Zelený čaj ** dodává potřebné antioxidanty, pocit energii a přispívá ke udržování optimální tělesné hmotnosti.
  • Hlavním úkolem kyseliny hyaluronové je zadržování vody. Nachází se v mimobuněčném pojivu většiny tkání našeho těla, je obsažena v kostech i chrupavkách, ovlivňuje hydrataci, krásu a svěží vzhled pleti
  • Koenzym Q10 je zdrojem energie pro buňky lidského těla a katalyzátorem biochemických reakcí.
  • Lutein je žlutooranžové barvivo ze skupiny karotenoidů a vyskytující se na sítnici oka.
  • BioPerine® je patentovaný extrakt z černého pepře, který pomáhá zvyšovat vstřebávání některých vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů. Pepř podporuje normální trávení i normální činnost nervové soustavy, působí jako antioxidant.
  • Vitaminy B6 a B12 * přispívají k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy, napomáhají snížení míry únavy a vyčerpání a podporují normální funkci imunitního systému
  • Vitamin B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek.

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Vhodné pro vegany.

Složení

Acetyl-L-karnitin, vitamin C, celulóza (kapsle), N-acetyl-L-tyrosin, zelený čaj extrakt (list), kyselina hyaluronová, Tagetes erecta L. (20% Lutein), koenzym Q10, černý pepř extrakt (BioPerine®), pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin, stearan hořečnatý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.