Meritene Síla & Vitalita kakaová příchuť prášek 270 g

Doplněk stravy

Značka: MERITENE
Meritene Síla & Vitalita kakaový je bohatým zdrojem vysoce kvalitních bílkovin, vitaminů a minerálních látek. Je speciálně určený pro dospělé a seniory.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103738

Meritene Síla & Vitalita je doplněk stravy ve formě ochuceného prášku bohatého na vysoce kvalitní bílkoviny a je dobrým zdrojem vitamínů a minerálních látek. S kakaovou příchutí. Meritene Síla & Vitalita je speciálně navržený pro měnící se nutriční potřeby dospělých a seniorů, kteří chtějí zůstat aktivní a silní.

Přípravek obsahuje 19 vitamínů a minerálů a bílkoviny získané z mléka.

  • Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty (zvláště důležité po 50. roce života).
  • Vitaminy B2, B6, B12, železo a hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin D, vápník a fosfor přispívají k udržení normálního stavu kostí.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Vitaminy B2, C, E, selen a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Dávkování:

Do sklenice nalijte 200 ml teplého (max. 60 °C) nebo studeného polotučného mléka nebo vody. Přidejte 3 odměrky (30 g prášku) a míchejte do úplného rozpuštění. Vypijte ihned po přípravě nebo dejte vychladit a spotřebujte do 24 hodin.

Složení:

Sušené polotučné mléko, 8,9 % kakaového prášku se sníženým obsahem tuku, minerální látky (uhličitan hořečnatý, glukonan zinečnatý, difosforečnan železitý, seleničitan sodný), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, vitamíny (L-askorbová kyselina, nikotinamid (niacin), DL-a-tokoferyl-acetát (E), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová), pyridoxin-hydrochlorid (B6), thiamin-hydrochlorid (B1), retinyl-acetát (A), riboflavin (B2), kyselina pteorylmonoglutamová (kyselina listová), fyllochinon (K), cholekalciferol (D), kyanokobalamin (B12), stabilizátor (karagenan), sladidlo (sacharin sodný), aroma a barvivo (karoteny).

Upozornění:

Vhodné pouze pro dospělé. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno k náhradě hlavních jídel a mělo by být konzumováno jako součást vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu.

V případě aktuálního užívání doplňkového vápníku a vitaminu D nebo kumarinových antikoagulancií typu antivitaminu K konzultujte vhodnost užívání s lékařem nebo lékárníkem.

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.