Doplněk stravy

Mike Benexia 250g

Semínka Chia - omega 3 s obsahem vitamínů, stopových prvků, minerálů, vysoké kvality proteinů a vlákniny.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Mike Benexia 250g

50065332

Úvod

Mike™ Benexia® – semínka Chia – omega 3 s obsahem vitamínů, stopových prvků, minerálů, vysoké kvality proteinů a vlákniny. 

ZAPOMEŇTE NA TABLETY!
Opravdu víte co je uvnitř tablet? Nejobsažnější semínka na světě Benexia® člověk neplnil. Tři čajové lžičky Mike™ Benexia® denně. Je bez výrazné chuti, snadno a příjemně se konzumuje. Ráno s jogurtem nebo spolu s müsli tak nastartujete den a pokud nesnídáte, můžete Mike™ Benexia® nasypat třeba do poledního salátu.

OBSAH:
Jedna 15 ml odměrka (10 g) Mike™ Benexia® obsahuje: 100 % doporučené denní dávky omega 3 nenasycených mastných kyselin (ve vyváženém poměru 3:1 omega 3 : omega 6). Mike™ Benexia® obsahuje vysoký podíl vlákniny. Dále vápník, zinekželezohořčík,  fosforniacin (vit. B3).

Složení:
Benexia® Chia seed – semena šalvěje španělské (Salvia hispanica L.) 250 g.

Dávkování:
Dospělí užívají 10 g semínek denně (jedna 15 ml odměrka). Z důvodu vysokého obsahu vlákniny je možno rozdělit do více dávek. Děti od 3 let užívají poloviční dávku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dodržujte pitný režim!

Upozornění: 
Přípravek není určen dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Neobsahuje lepek. Přípravek neslouží jako náhrada pestré stravy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na sáčku a na krabičce. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

Balení:
250 g

Zdroj: www.barnys.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.