Milva Šampon proti ztrátě a řídnutí vlasů pro muže 200 ml

Kosmetika

Značka: MILVA
Milva Šampon proti ztrátě a řídnutí vlasů pro muže zpevňuje vlasové folikuly a strukturu vlasů, podporuje růst vlasů a pomáhá vašemu účesu vrátit objem.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Milva v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
115

O produktu

50138584

Šampon pro muže s kofeinem a chininem. Milva Šampon proti ztrátě a řídnutí vlasů obsahuje extrakty z břečťanu a jetele lučního, které spolu s chininem biologicky aktivním kofeinem podporují mikrocirkulaci ve vlasové pokožce, a tím zaručují vlasům zvýšený přísun živin. Aktivní látky zpevňují vlasové folikuly a strukturu vlasů, podporují růst vlasů. Pravidelné a dlouhodobé používání tohoto přípravku (až 12-16 týdnů) zlepšuje stav vlasů a viditelně zvyšuje jejich objem. Hydratační složka glycerin zajišťuje, že vlasy nebudou po umytí vysušené. 

Výsledek

  • zpevňuje vlasové folikuly i strukturu vlasů
  • stimuluje spící vlasové folikuly, podporuje růst vlasů
  • zvyšuje hustotu vlasů

Složení

Obsahuje hydratační glycerin, extrakt z břečťanu a jetele lučního, kofein, chinin a přírodní SLS, vyrobené na rostlinné bázi. 87,07 % přírodních ingrediencí.

Použití

Přiměřené množství šamponu (5-10 ml) naneste na dobře navlhčené vlasy. Jemně jej vmasírujte do vlasové pokožky a vytvořte pěnu. Nechte asi 5 minut působit, a nakonec důkladně opláchněte. Šampon je vhodný i k častému mytí. Můžete jej doplnit vlasovou vodou chinin a kofein.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.