Minna Life kGoal pro posílení pánevního dna

50114918

Ostatní

Skladem u dodavatele

3 883

O produktu

Ochablé pánevní dno může být příčinou mnoha zdravotních potíží (například inkontinence, neplodnosti, úniku stolice nebo bolestí zad). Pravidelným cvičením lze tyto potíže zmírnit nebo jim zcela předejít. kGoal je chytrá pomůcka pro posilování pánevního dna. Jedná se o interaktivní cvičební systém, který zahrnuje bezplatnou mobilní aplikaci v českém jazyce. Ta poskytuje informace o průběhu cvičení. Díky historii cvičení můžete průběžně porovnat Vaše pokroky. To vše formou zábavných her, které ovládáte použitím Vašich svalů.

Hlavní vlastnosti:

  • hravá forma cvičení k posílení pánevního dna
  • vyrobeno z nezávadného lékařského silikonu
  • tvar, který se přizpůsobí Vašemu tělu

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7Wkm9JWhfGk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Použití

kGoal je měkký jako polštářek a bezvadně se přizpůsobí Vašemu tělu. Po cvičení můžete cítit mírnou únavu svalů. Po každém použití doporučujeme očistit dezinfekčními ubrousky nebo omýt žínkou, mýdlem a vodou. Vyhněte se jeho ponořování do vody. kGoal není vodotěsný. Používejte pouze lubrikanty na vodní bázi. Olejové a silikonové lubrikanty by mohly poškodit povrch cvičební pomůcky.

Složení

Lékařský silikon třídy VI.

Upozornění

Nepoužívejte v období těhotenství a šestinedělí. Pokud trpíte gynekologickými problémy, hypertonií, anebo si nejste jista vhodností použití, konzultujte s lékařem. V případě, že je cvičení nepříjemné, cítíte pálení nebo bolest, s cvičením přestaňte. Pokud se problém opakuje, konzultujte se svým lékařem.

Parametry
Pro koho Pro ženy
EAN 859859002082
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější