844 909 909|info@drmax.cz

Akce -17%
MOBILAT GEL 1x50g

MOBILAT GEL 1x50g

50012035
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
90 Kč 108 Kč

Mobilat gel se používá jako pomocná léčba při podvrtnutí či zhmoždění kloubů, natažení a namožení svalů a šlach a při krevních výronech u dospělých.

Podrobné informace o produktu

Mobilat gel působí na zánětlivé procesy v povrchových tkáních. Má protibolestivé a protizánětlivé účinky, zmírňuje otok, podporuje vstřebávání krevních výronů a zlepšuje látkovou výměnu. Přípravek Mobilat gel je vhodný jako pomocná léčba u poúrazových stavů, jako jsou např. namožení a natažení svalů a šlach, podvrtnutí či zhmoždění kloubů a krevní výrony. Mobilat gel je určen pro dospělé.

Jak se přípravek Mobilat gel používá:

Dospělí nanáší gel 2-3x denně na postižené místo a lehce se vmasíruje. Mobilat se používá pouze na neporušenou pokožku, nezakrývá se obvazem. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dnů.

Složení:

Léčivými látkami jsou glycosaminoglycani polysulfas 0,2 g, acidum salicylicum 2,0 g, extractum suprarenale 1,0 g ve 100 g gelu.

Pomocnými látkami jsou isopropylalkohol, kyselina polyakrylová, propylenglykol, etanolamin, dihydrát dinatrium-edetátu, rozmarýnová silice, čištěná voda.

 

 

 

Příbalový leták

Parametry produktu

Značka Mobilat SUKL název MOBILAT GEL 1X50G
Způsob užití Vnější Farmakoterapeutická skupina analgetika, nesteroidní antiflogistika a antirevmatika
SUKL kód 107182 EAN 4011548008058

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.