Doplněk stravy

Mollers Omega 3 citron + jablko dárkové balení 2x250 ml

Značka: MOLLERS

Zvýhodněné dárkové balení Möller's Omega 3 s ovocnou příchutí. Obsahuje kvalitní olej z tresčích jater, který je bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin.

Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 ks doplňků stravy značky Mollers získáte slevu 20 %. Akce platí do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Mollers Omega 3 citron + jablko dárkové balení 2x250 ml

50123865

Úvod

Dárkové balení rybího oleje z norské přírody s ovocnou příchutí. Zvýhodněná sada obsahuje Möller's Omega 3 Citron + Möller's Omega 3 jablko s kvalitním olejem z tresčích jater. Möller's Omega 3 olej se vyrábí z čerstvých ryb z volného rybolovu v čisté oblasti Norského moře. Je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA a zdrojem vitaminů A, D a E. Během zpracování dochází k odstranění nasycených tuků (přirozeně obsažených v tresčích játrech) a odstranění bílkovin (proto mohou rybí tuk užívat i osoby s alergií na ryby). Möller's Omega 3 je vhodný pro dospělé i děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku*
  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku*
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce**
  • vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí dětí, přispívá ke zdravým kostem a zubům
  • vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému
  • vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku a pokožky
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

Dospělí a děti od 3 let: 5ml (čajová lžička) denně.


Složení

Rybí olej z jater tresky, přírodní aromata, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů). Baleno v ochranné atmosféře.


Upozornění

Po otevření uchovávejte při 2-8 °C, spotřebujte do 3 měsíců. Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


O značce

Za kvalitou Möller’s stojí více než 160letá zkušenost zpracovávání čerstvých surovin z moře a léty vyladěný, přísně kontrolovaný výrobní proces. Rybí olej Mollers se získává z jater volně žijících tresek ulovených v severní oblasti čistého Norského moře u ostrovů Lofoty. Lov probíhá dle zásad trvale udržitelného rybolovu z malých rybářských lodí v hlavní lovné sezoně od února do května. Díky zpracovatelským závodům umístěným podél pobřeží Lofot je rybí olej z čerstvě ulovených tresek extrahován nejpozději následující den.

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.