Elektronika

MOTOROLA FOCUS 68 HD wifi kamera

Značka: MOTOROLA
  • Hlídejte své ratolesti na dálku přes video v HD kvalitě. Wi-fi kamera od společnosti Motorola funguje se širokou škálou smartphonů, tabletů i počítačů. Při nedostatečném osvětlení se přepne na infračervené noční vidění. Má v sobě zabudovaný mikrofon.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: MOTOROLA FOCUS 68 HD wifi kamera

50105465

Úvod

Není možné, abyste s miminkem trávili 100 % času. Ve chvílích, kdy se nacházíte v jiné místnosti, oceníte Wi-Fi kameru Motorola, která slouží jako pokročilá dětská chůvička. Místo toho, aby jen varovala, když se dítě rozpláče, umí Focus 68 HD přenášet i video ve vysokém rozlišení HD.

Kameru lze připojit k telefonu, tabletu i počítači a tato zařízení můžete samozřejmě také střídat podle potřeby. Přenos obrazu je šifrovaný, aby se do něho nenaboural nikdo nepovolaný.

Ochrana domácnosti

Kameru lze využít také jako ochranný systém v domácnosti, kdy vám poskytne pohled na jednotlivé místnosti, i když nejste doma. Můžete si nastavit výstrahy pohybu, zvuku i teploty. Během noci se aktivuje infračervené noční vidění, takže nedostatek světla kvalitu obrazu nijak nezhorší. Mezi další šikovné funkce patří např. obousměrná komunikace, možnost digitálního zoomu, pořizování snímků nebo ruční nahrávání videa. Pokud kamera nahrává, záznam se uloží do online cloudového úložiště Hubble.

Obsah balení

Balení Focus 68HD obsahuje Wi-Fi kameru, adaptér a rychlého průvodce pro snadnou instalaci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.