Elektronika

MOTOROLA FOCUS 72 HD wifi kamera

Značka: MOTOROLA

Můžete mít přehled o bezpečí a pohodě svých potomků, i když s nimi nejste fyzicky v jedné místnosti – dětská chůvička Motorola Focus 72 HD je kompatibilní s telefony, tablety i počítači.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: MOTOROLA FOCUS 72 HD wifi kamera

50105463

S dětskou chůvičkou / Wi-Fi kamerou od společnosti Motorola můžete sledovat dění v místnosti, kde se právě nacházejí vaše malé děti, i když tam zrovna nejste. Pořizuje záznam ve vysokém HD rozlišení 720p. Můžete ji připojit jak k Wi-Fi, tak i přes LAN, a záznam se ukládá do cloudové služby Hubble, odkud si jej kdykoliv můžete přesunout k sobě a mít ho k dispozici. Nemusíte se bát slídilů – přenos signálu je vždy bezpečný, obraz je šifrovaný na úrovni ochrany banky.

Hlídá i byt nebo kancelář

S kamerou navíc můžete mít dokonalý přehled o všem, co se odehrává u vás doma nebo v kanceláři, i když se tam zrovna nenacházíte. Kamera má úsporný provoz. Je v pohotovostním režimu, a kdykoliv rozezná pohyb ve svém okolí až do vzdálenosti 10 metrů, automaticky se spustí a začne natáčet

Noční vidění

Motorola Focus 72 HD může být aktivní i v noci nebo obecně za snížené viditelnosti, nabízí totiž funkci infračerveného nočního vidění s dosahem až 20 metrů (díky 24 ks infračervených LED diod). Velké zorné pole 120° je ideální pro maximální přehled o celé místnosti.

Obsah balení

Sada Focus 72 HD obsahuje Wi-Fi kameru, adaptér s 2,5 metru dlouhým kabelem a rychlého průvodce. Pro správný chod vyžaduje připojení k internetu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.