MOTOROLA MBP 667 HD Connect dětská chůvička

Elektronika

Značka: MOTOROLA
Dětská chůvička Motorola MBP 667 HD nabízí dosah 300 metrů. Lze ji připojit na Wi-Fi a nahrávat videa do cloudu Hubble, abyste se k záznamu mohli dostat odkudkoliv. Samozřejmostí je i obousměrná komunikace a šifrovaný přenos dat.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105461

S miminkem nemůžete být bez přestávky. I když jste ale na druhém konci domu nebo na zahradě, vždy budete vědět o dění v dětském pokoji s pomocí dětské chůvičky od společnosti Motorola. Přístroj vám zajistí pohodlný pohyb po okolí, bezdrátová rodičovská jednotka totiž funguje bez ztráty signálu až na vzdálenost 300 metrů. Obsahuje 2,8" HD displej, takže vždy přesně víte, co se v dětském pokoji odehrává.

Hubble App

Chůvičku lze připojit také k Wi-Fi a nahrávat z ní videa, která se ukládají v cloudové službě Hubble. Dostanete se k nim jednoduše tak, že si stáhnete do telefonu či tabletu aplikaci Hubble App. Poté do telefonu můžete dostávat chytrá upozornění, pokud kamera zaznamená neobvyklý pohyb či zvuk. Přístroj nabízí obousměrnou komunikaci, nemusíte proto k miminku vždy chodit, abyste ho uklidnili; mnohdy bude stačit pouze váš hlas. Nebo mu můžete ze zařízení pustit ukolébavky, aby se mu bezstarostně usínalo. Během noci je aktivní infračervené noční vidění, takže budete mít dokonalý přehled 24 hodin denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.