MOTOROLA MBP 67 HD Connect dětská chůvička

Elektronika

Značka: MOTOROLA
Wi-Fi kamera od společnosti Motorola nabízí úsporný provoz v Eco režimu a poslouží vám jako dětská chůvička. Umí obousměrnou komunikaci nebo pouštění ukolébavek v dětské jednotce. Dálkovým ovládáním si můžete obraz přiblížit pro lepší přehlednost.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105462

Video kamera od společnosti Motorola je výbornou volbou do dětského pokoje, kde spolehlivě nahradí běžné dětské chůvičky. Přístroj připojíte k Wi-Fi, abyste získali přístup k obrazu odkudkoliv bez ohledu na vzdálenost, což je oproti chůvičkám s omezeným dosahem jistě velká výhoda. Kamera je vybavena zoomem, přičemž dálkové ovládání máte přímo na obrazovce svého chytrého zařízení. Můžete si obraz přiblížit podle potřeby, abyste podrobně věděli, co miminko dělá.

Obousměrná komunikace

Za snížené viditelnosti se kamera automaticky přepne do infračerveného nočního režimu, takže budete mít zaručen jasný obraz 24 hodin denně. Přístroj umí obousměrnou komunikaci – nejen že slyšíte miminko plakat, ale zpátky můžete k němu na dálku promlouvat a uklidnit ho svým hlasem. Nebo navolte spuštění ukolébavek, aby se dítěti dobře usínalo. Kamera nabízí vysoké HD rozlišení 720p a upozorní vás na náhlý zvuk či pohyb. Video můžete také nahrávat a ukládat, případně i pořizovat snímky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.