Dr. Popov Mumio 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Dr. Popov Mumio je přírodní multiminerál, který obsahuje 10 zásadních minerálů (např. vápník, draslík, hořčík), 26 stopových prvků (rubidium, cesium aj.) a další důležité aminokyseliny.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

209

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50056781

Mumio (lidově též horská pryskyřice) je hutná, lepkavá hmota připomínající dehet, která se v orientální medicíně užívá více než 3000 let. Pro své mimořádné účinky bylo odnepaměti vysoce ceněno – patřilo dokonce k císařským darům a bylo dražší než zlato. Nalezištěm jsou hory v Asii, kde vytváří na stěnách a stropech jeskyň krápníky ve tvaru slz – i proto se mumiu říká „slzy skal“ nebo „zázrak z Asie“. Mumio Dr. Popova obsahuje 10 zásadních minerálů (např. vápník, draslík, hořčík), 26 stopových prvků (rubidium, cesium aj.) a další důležité aminokyseliny.

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní multiviminerál ve formě tablet
  • obsahuje 10 minerálů, 26 stopových prvků a aminokyseliny
  • tradiční orientální surovina

Dávkování

1 tabletu denně užívat při jídle po dobu 1 měsíce. Po měsíční přestávce je možno kúru zopakovat.

Složení

Přečištěné mumio 100 %.

Upozornění

Mumio není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte ho při individuální nesnášenlivosti mumia. Mumio není vhodné pro osoby trpící močovými kameny. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dosahu dětí.
Mumio tablety jsou doplňkem stravy. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.