NAIPO MGG-2103 masážní pistole černá

Elektronika

Značka: NAIPO
Bezdrátová masážní pistole NAIPO MGG-2103 s 5 úrovněmi intenzity zajistí dokonalou masáž celého těla, uleví napjatým svalům a navodí pocit uvolnění a relaxace.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
3 350

O produktu

50135523

Dopřejte si masáž jako od profesionála v pohodlí svého domova! Přístroj NAIPO MGG-2103 masážní pistole zajistí dokonalou intenzivní masáž celého těla, uleví napjatým svalům a navodí pocit uvolnění a relaxace. Využijete ho nejen k masáži zad, krční páteře nebo ramen, skvěle se hodí i na ruce, lýtka, stehna i kolena. Masážní pistole je lehká a přenosná, vybavena vysoce výkonnou baterií 2500 mAh. Při použití 30 minut každý den při úrovni jedna baterie vydrží až 20 dní. Masážní pistole Naipo MGG-2103 je o 10% lehčí než předchozí srovnatelné produkty (pouze 870 g), její použití je tedy pohodlné i pro ženy. Protiskluzová rukojeť zaručuje bezpečné a komfortní použití.

5 nástavů a 5 úrovní intenzity uspokojí vaše individuální potřeby

Součástí balení je 5 snadno vyměnitelných nástavců pro multifunkční použití na celé tělo (hlavice tvaru U pro krk a páteř, kulatá hlavice, dvě ploché hlavice a hlavice bullet k hloubkové masáži). Přístroj disponuje pěti úrovněmi intenzity: Aktivace svalů, Relaxace svalů, Eliminace kyseliny mléčné, Úleva ztuhlým a bolavým svalům, Hloubková masážní terapie. Masážní pistole využívá vysoce kvalitní bezkartáčový motor s hlukem menším než 45 dB, lze ji tedy použít na mnoha místech, aniž byste rušili ostatní. Zvuk první úrovně je ještě nižší než běžná mluva. Dopřejte svým svalům přesně takovou masáž, jako zrovna potřebují, kdykoli a kdekoli.

Hlavní vlastnosti:

  • masážní pistole vhodná na celé tělo
  • bezdrátové provedeníultra lehký design ergonomické madlo zajišťují komfortní a snadné používání
  • 5 volitelných nástavců vhodných pro různé části těla
  • 5 úrovní intenzity masáže
  • tichý provoz
  • ultra lehké provedení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.