Potraviny a nápoje

Nakd Cocoa Coconut RAW Tyčinka z ovoce a ořechů s kokosem 4x35 g

Značka: NAKD
  • Tyčinka z ovoce a ořechů s kokosem Nakd RAW Cocoa Coconut perfektně zažene malý hlad a dodá energii. Obsahuje jen ovoce a oříšky. V praktickém balení o 4 kusech.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
85

O produktu: Nakd Cocoa Coconut RAW Tyčinka z ovoce a ořechů s kokosem 4x35 g

50146393

Úvod

Tyčinka z ovoce a ořechů s kokosem Nakd RAW Cocoa Coconut perfektně zažene malý hlad a dodá energii. Obsahuje jen ovoce a oříšky. Má výraznou a plnou chuť, kterou si okamžitě zamilujete. Můžete si ji vychutnat například ve škole, v práci nebo na cestách. Vychutnejte si lahodné spojení kokosu a kakaa v praktickém balení o 4 kusech. Ideální svačinka při každé příležitosti. Neobsahuje lepek, mléko ani přidaný cukr.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale zasytí a dodá energii
  • praktické balení o 4 kusech
  • neobsahuje lepek, mléko ani přidaný cukr

Složení

Datle 54 %, kokosový ořech 16 %, rozinky 15 %, kešu ořechy 10 %, kakao 5 %, přírodní aromata. Obsahuje skořápkové plody. Alergeny jsou vyznačeny tučným písmem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.