Nasic pro děti nosní sprej 10 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: NASIC
Nasic pro děti nosní sprej snižuje otok nosní sliznice a tím během několika minut uvolní ucpaný nos. Pomáhá hojit nosní sliznici.
Skladem na e-shopu
115

O produktu

50091181

Nosní sprej s dvojím účinkem k uvolnění ucpaného nosu při rýmě. Nasic pro děti nosní sprej obsahuje léčivou látku xylometazolin, která snižuje otok nosní sliznice. Tím během několika minut uvolní ucpaný nos a usnadní odtok sekretu z nosu. Obsažený panthenol podporuje hojení narušené nosní sliznice. Nasic pro děti nosní sprej je určen pro děti od 2 do 6 let.

Hlavní vlastnosti:

  • uvolňuje ucpaný nos
  • hojí poškozenou nosní sliznici
  • pro děti od 2 do 6 let

Dávkování

Do každé nosní dírky až 3x denně 1 vstřik. Lahvičku je třeba držet ve vodorovné poloze a během aplikace se lehce nadechovat. Pokud se do 3 dnů příznaky nezlepší nebo se stav zhorší, poraďte se s lékařem. Děti mohou užívat přípravek Nasic pro děti bez porady s lékařem nejdéle 3 dny. Doba použitelnosti po prvním otevření je 12 týdnů.

Složení

Léčivé látky: dexpanthenolum a xylometazolini hydrochloridum. 1 ml roztoku: xylometazolini hydrochloridum 0,5 mg a dexpanthenolum 50 mg. Jeden vstřik – 0,1 ml roztoku (odpovídá 0,10 g): xylometazolini hydrochloridum 0,05 mg a dexpanthenolum 5,0 mg. Pomocné látky: roztok benzalkonium-chloridu, dihydrogenfosforečnan draselný, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, čištěná voda.

Upozornění

Nepoužívejte Nasic pro děti v případě alergie na kteroukoli složku tohoto přípravku. Nepoužívejte k léčbě dětí do 2 let věku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.