NATULI Coconal kokosový lubrikant GIFT 50 ml

Kosmetika

Značka: NATULI
NATULI Coconal kokosový lubrikant 50 ml je krémový lubrikační gel s kokosovým olejem a sladkou stévií. Ideální pro hravou masáž celého těla i smyslné doteky.
Skladem na e-shopu
470

O produktu

50129140

Krémový lubrikační gel s kokosovým olejem. NATULI Coconal kokosový lubrikant 50 ml má 100% přírodní složení tvořené rostlinnými oleji z kokosu, jojoby a makadamových ořechů, které zvlhčují a zvláčňují pokožku, předchází podráždění a podporují regeneraci. Přípravek je ideální pro hravou masáž celého těla i smyslné doteky. Tropická vůně kokosových ořechů ladí s jemnou sladkostí výtažku ze stévie.

Hlavní vlastnosti:

  • krémový lubrikační gel s kokosovým olejem a stévií
  • vhodný pro masáž těla i intimních míst
  • zvlhčuje a zvláčňuje pokožku
  • 100% přírodní složení s vysokým podílem BIO a Organic složek
  • bez chemických konzervantů a bez parfemace
  • vhodný i pro vegany

Složení

Kokosový olej, makadamový olej, výtažek z kokosu, extrakt ze stévie.

Použití

Použijte na intimní místa či erotické pomůcky dle potřeby. Nepoužívejte s kondomy. Veškeré oleje porušují jejich strukturu.

Upozornění

Nenahrazuje antikoncepci. Nepoužívejte při alergii na některou ze složek výrobku. Na zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Uchovávání

Z důvodu složení pouze z BIO a organic cenných rostlinných olejů a extraktů je produkt citlivý na vyšší teploty. Uchovávejte prosím v chladu či v chladničce a chraňte před přímým sluncem či zdroji tepla.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.