Natural Medicaments Aloe Vera gel 1000 ml

Doplněk stravy

Natural Medicaments Aloe Vera gel šťávu z listů aloe, která podporuje imunitní systém a přispívá k detoxikaci a čištění organizmu.
Skladem na e-shopu
165

Cena za 100 kusů: 150 Kč

O produktu

50125368

Natural Medicaments Aloe Vera gel obsahuje 98,7 % šťávy z čerstvých a zcela dozrálých listů aloe. Metoda jejich zpracování zaručuje úplné zachování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvě vylisované šťávy. Šťáva z aloe působí jako antioxidant a pomáchá chránit buňky před důsledky oxidačního stresu. Aloe podporuje imunitní systém a přispívá k detoxikaci a čištění organizmu. Šťáva z Aloe vera může být užívána libovolně dlouho, dle potřeby organismu.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 98,7 % šťávy z Aloe vera
  • Aloe vera podporuje imunitní systém
  • Aloe vera přispívá k detoxikaci a pročištění organizmu

Dávkování

Užívejte 50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím doporučujeme rozředit vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu můžeme užívat i neředěnou, Aloe vera gel má opravdu dobrou chuť.

Složení

Aloe vera, Xanthan (zahušťovadlo), kyselina L-askorbová (regulátor kyselosti), benzoan sodný, sorbát draselný (konzervační látky). Maximální denní dávka (50 ml) obsahuje 49,75 ml čisté šťávy z Aloe.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 12 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.