Doplněk stravy

Natural Medicaments Postawin 10 tablet

Natural Medicaments Postawin 10 tablet je doplněk stravy pro muže s L-argininem a L-karnitinem a rostlinnými extrakty pro podporu sexuální vitality.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Natural Medicaments Postawin 10 tablet

50125378

Úvod

Doplněk stravy pro muže s L-argininem a L-karnitinem a rostlinnými extrakty pro podporu sexuální vitality. Natural Medicaments Postawin 10 tablet obsahuje kotvičník (Tribulus terrestris), který má příznivý vliv na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Ženšen (Panax ginseng) pomáhá udržovat vitalitu, posiluje výdrž, celkovou fyzickou kondici a podporuje sexuální zdraví. Přípravek je obohacen o zinek, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, a selen, který podporuje normální spermatogenezi. Účinnost přípravku je zvýšena technologií mikronizace.

Hlavní vlastnosti:

  • maca příznivě ovlivňuje výdrž a vitalitu a nejčastěji je užívána na podporu potence
  • kotvičník podporuje normální funkci pohlavních orgánů a normální hormonální aktivitu
  • ženšen podporuje sexuální zdraví a vitalitu
  • ginkgo podporuje mikrocirkulaci krevního systému
  • zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
  • zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci
  • selen přispívá k normální spermatogenezi
  • maca a ženšen přispívají k udržení fyzického i duševního zdraví

Dávkování

Užívejte 1-2 tablety denně, ideálně 30 minut až 2 hodiny před sexuálním stykem. Tableta se užívá po jídle nebo během jídla. Zapijte vždy dostatečným množstvím tekutiny (alespoň 200 ml).


Složení

Složení v 1 tabletě: Maca (řeřicha peruánská, Lepidium meyenii, extrakt z kořene 10:1 – odpovídá 500 mg aktivní látky) 250 mg, L-arginin 150 mg, L-karnitin 50 mg, Lactobacillus Casei 33  mg, kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt) 30mg, ženšen (Panax ginseng, extrakt z kořene) 30 mg, jinan dvoulaločný (Gingko biloba, extrakt z listu) 5 mg, Smilax aspera (Salsepareille racine, přestup osténkatý kořen) 4 mg, pepř černý (pepřovník černý, Piper nigrum, extrakt) 3.5 mg, koenzym Q10 (ubichinon) 2.5 mg, kvasnice obohacené selenem (selen 20 μg [36 % RHP]), zinek (oxid zinečnatý) [45 % RHP], plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), stabilizátor (kopolymer polyvinylpyrrolidonu a vinyl-acetátu), látky protispékavé (oxid křemičitý a hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka/potah tablety (hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol, kopolymer polyvinylpyrrolidonu a vinyl-acetátu). RHP – Referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.