Doplněk stravy

Nefdesanté Brusinky D-Manóza Kopřiva 60 tablet

Doplněk stravy Nefdesanté obsahuje účinnou kombinaci extraktu z brusinek a kopřivy dvoudomé obohacenou o D-manózu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Nefdesanté Brusinky D-Manóza Kopřiva 60 tablet

50061471

Úvod

Doplněk stravy, který obsahuje účinnou kombinaci extraktu z brusinek a kopřivy dvoudomé obohacenou o D-manózu. Brusinkový extrakt obsahuje minerály, vitaminy, stopové prvky, organické kyseliny a proantokyanidiny. Kopřiva pomáhá udržovat správnou funkci močového ústrojí. Podporuje normální činnost ledvin a vylučování vody z organismu. D-manosa je monosacharid, který se snadno vstřebává do krve, odkud je filtrován ledvinami do moči.

Hlavní vlastnosti:

  • brusinky, kopřiva a D-manóza v tabletách
  • vhodné pro dospělé a děti od 3 let
  • kopřiva podporuje vylučování vody z organismu a správnou činnost ledvin

Dávkování

 1 tableta 1–4x denně.


Složení

1 tableta obsahuje: Brusinkový extrakt 300 mg, mikrokrystalická celulosa (látka protispékavá), laktóza, vitamín C (kyselina askorbová) 60 mg, tj. 75 % DDD*, extrakt z listu kopřivy dvoudomé 30 mg, zesíťovaná sodná sůl karboxylmethylcelusosy (stabilizátor), D-manóza 10 mg, stearát hořečnatý (látka protispékavá), oxid křemičitý (látka protispékavá), karboxymethylcelulosa (stabilizátor), maltodextrin,glukóza, lecitin (plnivo) *DDD = doporučená denní dávka


Upozornění

Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.