Nefdesanté Omega 3 90 kapslí

Doplněk stravy

Nefdesanté Omega 3 obsahuje rybí olej, který je přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA a vitaminů A a D.
Skladem na e-shopu
169 ušetříte 20 Kč

Původní cena 189 Kč , sleva 11%

Nejnižší cena před slevou: 189 Kč

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50097824

Nefdesanté Omega 3 je doplněk stravy s vitamínem E a rybím olejem, který je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA a také vitaminů A a D. EPA a DHA si naše tělo neumí vyrobit samo a je proto potřeba přijímat je v potravě nebo doplňcích stravy. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*, DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku*. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Hlavní vlastnosti:

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku*
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

1 kapsle 2–3x denně. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Složení

1 kapsle obsahuje: olej z mořské ryby Engraulis japonicus (500 mg v jedné kapsli) s garantovaným obsahem EPA – min. 38 % tj. 190 mg a DHA – min. 25 % tj. 125 mg, želatina, glycerol (zahušťovadlo), voda, vitamín E (2,5 mg, tj. 20,8 %RHP*) RHP=referenční hodnota příjmu

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Přípravek není určen osobám přecitlivělým na mořské produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

*příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.