Doplněk stravy

Nefdesanté Omega 3 90 kapslí

Nefdesanté Omega 3 obsahuje rybí olej, který je přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA a vitaminů A a D.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Nefdesanté Omega 3 90 kapslí

50097824

Úvod

Nefdesanté Omega 3 je doplněk stravy s vitamínem E a rybím olejem, který je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA a také vitaminů A a D. EPA a DHA si naše tělo neumí vyrobit samo a je proto potřeba přijímat je v potravě nebo doplňcích stravy. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*, DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku*. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Hlavní vlastnosti:

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku*
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

1 kapsle 2–3x denně. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.


Složení

1 kapsle obsahuje: olej z mořské ryby Engraulis japonicus (500 mg v jedné kapsli) s garantovaným obsahem EPA – min. 38 % tj. 190 mg a DHA – min. 25 % tj. 125 mg, želatina, glycerol (zahušťovadlo), voda, vitamín E (2,5 mg, tj. 20,8 %RHP*) RHP=referenční hodnota příjmu


Upozornění

Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Přípravek není určen osobám přecitlivělým na mořské produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

*příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.