516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Neostrata Sheer Physical Protection SPF50 lehký fluid 50 ml

Neostrata Sheer Physical Protection SPF50 lehký fluid 50 ml

Neostrata Sheer Physical Protection SPF50 lehký fluid 50 ml

50093716
Kosmetika
899 Kč
Skladem na e-shopu

Výjimečná lehká fluidní fotoprotekce s vysokým ochranným faktorem SPF 50 a výhradně minerálními filtry. Obsažené aktivní látky chrání proti předčasnému stárnutí pleti.

Podrobné informace o produktu

Vysoký ochranný faktor SPF 50 se širokým spektrem UVA/ UVB ochrany. PA++++ je nejvyšší možná úroveň UVA protekce. Obsahuje výhradně minerální (fyzikální) filtry a proto vhodná i pro velmi citlivou a zcitlivělou pleť.

Ultralehká konzistence (fluid) je velmi lehce aplikovatelná a v podstatě neviditelný univerzální odstín pomáhá s rovnoměrností tónu pleti. Nezanechává bílé mapy a matuje pokožku. Lze používat samostatně, nebo jako fotoprotekce k již používaným produktům.

Nezpůsobuje podráždění, nezcitlivuje pleť. Lze použít i bezprostředně po různých ošetřeních, vč. chem. peelingu.

Složení: 7% oxid titaničitý a 6% oxid zinečnatý – minerální filtry, které poskytují široké spektrum UVA/UVB ochrany; 4% PHA/bionic komplex glukonolaktonu a kyseliny laktobionové - jemně chrání kožní matrix, působí jako antioxidant/chelátor. Chrání před předčasným stárnutím pleti a hydratuje ji. Polyfenol EGCG ze zeleného čaje pomáhá ochraňovat buněčnou DNA. Vitamín E pomáhá předcházet oxidativním změnám.

Objem: 50ml

Parametry

Značka Neostrata
Forma Fluid
EAN 732013301002

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.