Kosmetika

Neostrata Defend Sheer Physical Protection SPF50 lehký tónovaný krém 50 ml

Značka: NEOSTRATA
Produktová řada: Defend

Výjimečná lehká fluidní fotoprotekce s vysokým ochranným faktorem SPF 50 a výhradně minerálními filtry. Obsažené aktivní látky chrání proti předčasnému stárnutí pleti.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Neostrata v libovolné kombinaci získáte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024, nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Neostrata Defend Sheer Physical Protection SPF50 lehký tónovaný krém 50 ml

50093716

Úvod

Vysoký ochranný faktor SPF 50 se širokým spektrem UVA/ UVB ochrany. PA++++ je nejvyšší možná úroveň UVA protekce. Obsahuje výhradně minerální (fyzikální) filtry a proto vhodná i pro velmi citlivou a zcitlivělou pleť.

Ultralehká konzistence (fluid) je velmi lehce aplikovatelná a v podstatě neviditelný univerzální odstín pomáhá s rovnoměrností tónu pleti. Nezanechává bílé mapy a matuje pokožku. Lze používat samostatně, nebo jako fotoprotekce k již používaným produktům.

Nezpůsobuje podráždění, nezcitlivuje pleť. Lze použít i bezprostředně po různých ošetřeních, vč. chem. peelingu.

Složení: 7% oxid titaničitý a 6% oxid zinečnatý – minerální filtry, které poskytují široké spektrum UVA/UVB ochrany; 4% PHA/bionic komplex glukonolaktonu a kyseliny laktobionové - jemně chrání kožní matrix, působí jako antioxidant/chelátor. Chrání před předčasným stárnutím pleti a hydratuje ji. Polyfenol EGCG ze zeleného čaje pomáhá ochraňovat buněčnou DNA. Vitamín E pomáhá předcházet oxidativním změnám.

Objem: 50ml


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.