516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Nestlé Beba H.A.1 800g NEW

Vyprodáno
Nestlé Beba H.A.1 800g NEW

Nestlé Beba H.A.1 800g NEW

50064665
Kojenecká výživa počáteční: Více o legislativě
399 Kč 50 Kč / 100 g

Počáteční hypoalergenní kojenecká výživa vhodná pro kojence od narození s obsahem částečně naštěpených bílkovin, vyvinutá pro děti se zvýšeným rizikem vzniku alergií.

Zobrazit kategorii Mléka » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Počáteční hypoalergenní kojenecká výživa vhodná pro kojence od narození s obsahem částečně naštěpených bílkovin (OPTI PROHA), vyvinutá pro děti se zvýšeným rizikem vzniku alergií. Podporuje postupné zvykání si dětského organizmu na obsah mléčných bílkovin a bílkovin v potravě obecně (nazývané „orální tolerance“). Jako jediná na trhu obsahuje živé probiotické bakterie Bifidus BL podporující časné osídlení trávicího traktu kojenců, které předchází správnému rozvoji imunitního systému u dětí v prvním roce života. Dále je obohacená o směs tuků LC-PUFA, které se nachází v mateřském mléce a přispívají k rozvoji zraku.
 

Výrobky BEBA H.A. s unikátním štěpem bílkoviny Opti ProHA mají jako jediné vědeckými studiemi potvrzeny o 50% snížení výskytu alergických projevů v prvních pěti letech života u dětí se zvýšeným rizikem vzniku alergií a o 50% snížení výskytu kožních problémů v prvních dvou letech života u všech dětí.*
*GINI study, A von Berg, et al (2008)

Balení:
800g

Zdroj: www.nestle.cz

Kategorie produktu

Parametry

Specifické zaměření Hypoalergenní
EAN 7613033559143

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.