NIOXIN 3 Part System No. 6 Starter Kit 150 + 150 + 40 ml

Kosmetika

Značka: NIOXIN
5.0
Intenzivní program NIOXIN 3 Part System No. 6 Starter Kit pro výrazněji řídnoucí chemicky ošetřené vlasy vám pomůže k plnějšímu účesu.
649

O produktu

50135706

Intenzivní program pro výrazněji řídnoucí chemicky ošetřené vlasy ve třech krocích. NIOXIN 3 Part System No. 6 Starter Kit je určený pro vlasy barvené nebo zesvětlené, chemicky narovnané či vlasy po trvalé. Obsahuje šampón, kondicionér a bezoplachovou péči založenou na technologii BioAMP. Formule bohaté na vitaminy, antioxidanty a rostlinné výtažky vyživují pokožku, zlepšují vlasovou strukturu a pomáhají k plnějšímu účesu. Součástí sady je: Cleanser Shampoo 150 ml, Scalp Therapy Conditioner 150 ml a Scalp and Hair Leave-In Treatment 40 ml.

NIOXIN 3 Part System No. 6 Starter Kit

  • Cleanser Shampoo je prvním krokem režimu NIOXIN System 6 speciálně vytvořeného pro posílení struktury vlasů. Profesionální šampon odstraňuje nečistoty a přebytečný maz, čistí ucpané folikuly a připravuje vlasy a vlasovou pokožku na další péči.

  • Scalp Therapy Conditioner ošetřuje vlasy a revitalizuje pokožku hlavy a vyživuje vlasové vlákno od kořínků ke konečkům již od prvního použití. Pomáhá udržet vlasům vyrovnanou vlhkost, předchází jejich lámání a zanechává účes plnější.

  • Scalp and Hair Leave-In Treatment je intenzivní bezoplachová péče o lehce řídnoucí vlasy pro podporu jejich objemu s nikotinamidem a výtažky z kvasnic. Vyživuje pokožku, zlepšuje vlasovou strukturu a zvyšuje objem každého pramene vlasů.


O značce

Portfolio produktů NIOXIN je jedinečný systém péče o řídnoucí vlasy. Používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým účes získá plnější a hustší vzhled. Systém NIOXIN byl vytvořen v roce 1987, zakladatelka Eva Graham přinesla průlomovou myšlenku aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku. Pokročilé technologie Systému NIOXIN přinesly skutečné výsledky, díky kterým získala vlasová péče nový směr, a získala si důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.