NIOXIN System 5 Scalp Therapy Conditioner 300 ml

Kosmetika

Značka: NIOXIN
NIOXIN System 5 Scalp Therapy Conditioner byl vytvořen pro posílení struktury lehce řídnoucích chemicky ošetřených vlasů. Revitalizuje vlasy a zanechává účes plnější.
275

O produktu

50135720

Krok 2 v péči o lehce řídnoucí chemicky ošetřené vlasy. Scalp Therapy Conditioner byl vytvořen pro posílení struktury vlasů a je součástí 3složkového režimu NIOXIN System 5. Jeho formule založená na technologii BioAMP je bohatá na vitaminy, antioxidanty a rostlinné výtažky, které vyživují vlasové vlákno a udržují jeho vyrovnanou vlhkost. Kondicionér předchází lámání vlasů a zanechává účes plnější.

Výsledek

  • ošetřuje vlasy a revitalizuje pokožku hlavy
  • hydratuje vlasy a vlasovou pokožku od kořínků ke konečkům již od prvního použití
  • předchází lámání vlasů a zanechává účes plnější

Použití

Po umytí vlasů naneste kondicionér a nechte jej 1-3 minuty působit. Poté vlasy dobře propláchněte. Používejte po každém umytí vlasů. Ideální efekt v péči o mírně řídnoucí barvené vlasy vám přípravek přinese v kombinaci s šamponem a bezoplachovou péčí NIOXIN System 5.

O značce

Portfolio produktů NIOXIN je jedinečný systém péče o řídnoucí vlasy. Používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým účes získá plnější a hustší vzhled. Systém NIOXIN byl vytvořen v roce 1987, zakladatelka Eva Graham přinesla průlomovou myšlenku aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku. Pokročilé technologie Systému NIOXIN přinesly skutečné výsledky, díky kterým získala vlasová péče nový směr, a získala si důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.