Nivea MEN Antiperspirant Deep Amazonia sprej 150 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

O produktu

Žádný pot, žádný tělesný zápach. Jen dokonalá svěžest celých 48 hodin. Šalvěj a čerstvý zázvor Vás posunou do světa, kde jste svým pánem jen vy. Probuďte všechny své instinkty díky povzbuzujícímu složení, které Vás ochrání i v džungli moderního města. Spolehněte se na antiperspirant pro muže DEEP Black Carbon Amazonia.

Výsledek:

  • chrání proti potu i tělesnému pachu celých 48 hodin
  • sprej na pokožce ihned zasychá a zanechává pouze příjemně svěží pocit
  • ničí bakterie, které se na pokožce množí a způsobují nepříjemný zápach
  • vůně šalvěje a čerstvého zázvoru Vás osvěží a povzbudí
  • dermatologicky testován a schválen

Použití

Před prvním použitím otočte víčko proti směru hodinových ručiček. Tím se otevře tryska spreje. Nádobku důkladně protřepejte a sprej nastříkejte na pokožku ze vzdálenosti zhruba 15 cm. Pokud je Vaše pokožka podrážděná nebo poraněná, aplikaci spreje dočasně vynechte.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Do odpadu vhazujte pouze zcela vyprázdněnou lahev. Používejte pouze pro stanovený účel. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.