Nivea Men Toolbox Sensitive dárkový set

Kosmetika

Značka: NIVEA
Nivea Men Toolbox Sensitive dárkový set v sobě ukrývá vše, co mužská pokožka potřebuje. Najdete v něm gel a vodu na holení, hydratační pleťový krém, sprchový gel na obličej, tělo i vlasy a pánský kuličkový deodorant.
Skladem na e-shopu
859

O produktu

50140353

Zklidnění, osvěžení, hydratace – Nivea Men Toolbox Sensitive dárkový set v sobě ukrývá vše, co mužská pokožka potřebuje. Najdete v něm gel na holení, vodu po holení, hydratační pleťový krém, sprchový gel na obličej, tělo i vlasy a pánský kuličkový deodorant.

Obsah setu:

  • Nivea® Men Voda po holení Sensitive 100 ml s obsahem heřmánku a vitaminu E okamžitě přináší úlevu od podráždění a okamžitě osvěžuje pleť. Bez alkoholu.
  • Nivea® Hydratační pleťový krém Sensitives 50 ml obsahem heřmánku a vitaminu E okamžitě pleť okamžitě zklidňuje a hydratuje až 48 hodin. Rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film.
  • Nivea® Men Gel na holení Sensitive s heřmánkem a vitamínem E 200 ml zklidňuje a eliminuje nepříjemné projevy podrážděné pokožky.
  • Nivea® Men Sprchový gel na tělo, tvář a vlasy Sensitive 250 ml s výtažky z bambusu a biologicky rozložitelným složením.
  • Nivea® Men Kuličkový antiperspirant Black & White Invisible Fresh 50 ml poskytuje spolehlivou ochranu proti pocení až na 48 hodin.

Použití

Vodu po holení naneste na oholenou tvář a krk. Vyhněte se kontaktu s očima. Gel na holení naneste na navlhčenou tvář a krk. Po holení důkladně opláchněte. Krém nanášejte na očištenou tvář a krk. Kuličkový antiperspirant  aplikujte přímo na pokožku podpaží a nechte zaschnout. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. Balzám na rty nanášejte na rty dle potřeby.

Upozornění

Gel na holení: Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 3,5 % hmotnosti náplně je hořlavých.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.