Nivea SUN Protect & Care Dětský sprej na opalování SPF30 300 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Během léta tráví děti většinu dnů venku na sluníčku. Jejich citlivá a jemná pokožka je však zatěžována neustálým působením slunečních paprsků. Chraňte pleť svých malých ratolestí přípravkem Nivea Sun s vysokým ochranným faktorem SPF 30. Nejenže účinně brání proti spálení, ale také snižuje riziko vzniku slunečních alergií. Díky spreji s pumpičkou je aplikace snadná a děti jsou namazané během chviličky. Voděodolné složení.

Výsledek:

  • chrání proti slunečnímu záření
  • snižuje riziko vzniku slunečních alergií
  • rychlá aplikace pomocí spreje s pumpičkou

Složení

Sprej na opalování je voděodolný a svým složením speciálně určený pro citlivou a jemnou dětskou pokožku. Lehká textura je velmi příjemná na dotyk, snadno se roztírá a rychle vstřebává. Poskytne pokožce ochranu s faktorem SPF 30, aby nedošlo ke spálení kůže nebo vzniku alergických reakcí ze slunce.

Použití

Nanášejte na pokožku celého těla alespoň 20 minut před pobytem na slunci. Rovnoměrně aplikujte dostatečnou vrstvu a rozetřete. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění

Nenechávejte děti na slunci příliš dlouho. Ačkoliv je sprej voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.