Kosmetika

Nivea SUN Dětské opalovací mléko OF50+ 200 ml

Značka: NIVEA
Produktová řada: Nivea Sun

Nivea SUN Dětské opalovací mléko SPF50+ má jemné složení a chrání dětskou pokožku před škodlivými účinky UVA a UVB záření.

299

Cena za 100 ml: 149,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Nivea SUN Dětské opalovací mléko OF50+ 200 ml

50165221

Úvod

Citlivá dětská pokožka nemá dostatečně vyvinuté obranné schopnosti, a tak je třeba ji před slunečními paprsky neustále chránit. Dětské mléko na opalování Nivea SUN SPF50+ můžete mít stále po ruce a použít jej kdykoliv váš potomek bude potřebovat. Voděodolné složení poskytne dostatečnou ochranu také při koupání, protože od hladiny se paprsky odrážejí a působí tak na pokožku intenzivněji. Díky jemnému neparfemovanému složení s organickým mandlovým olejem je téměř zaručena snášenlivost přípravku a velmi vysoký UV faktor umožní vašemu dítku bezpečný pobyt na slunci.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká UV ochrana SPF50+ 
  • voděodolné složení bez parfemace
  • vynikající snášenlivost přípravku
  • jemná textura umožňující snadnou aplikaci

Použití

Natřete zhruba půl hodiny před pobytem na sluníčku. U moře děti chraňte kromě opalovacího krému ještě tričkem, kloboučkem a kvalitními slunečními brýlemi. Dbejte na nejnáchylnější části těla: uši, nárty, krk a natírejte je pravidelně co hodinu a po každém koupání.


Upozornění

Aplikujte v dostatečném množství před sluněním a k udržení ochrany pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem. Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte dítě před slunečním zářením oblečením a používejte dostatečné množství sluneční ochrany na nezakrytá místa. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.