Nivea SUN Protect&Bronze OF20 mléko na opalování 200 ml

Kosmetika

Značka: NIVEA
Nivea SUN Protect&Bronz OF20 mléko na opalování chrání pokožku před slunečními paprsky a zároveň zajistí intenzivnější zhnědnutí pokožky.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

259
Dočasně nedostupné

O produktu

50084536

Bronzově hnědá pokožka bez vysušení?  Žádný problém díky mléku na opalování Nivea SUN Protect&Bronz OF20! Voděodolné složení obsahuje ingredience, které podporují tvorbu vlastního melaninu, a navíc v něm nenajdete žádné samoopalovací látky. Mléko po aplikaci okamžitě chrání a při pravidelném používání dochází k intenzivnějšímu, ale zároveň přirozenému zhnědnutí pokožky.

Výsledek

  • intenzivně opálená pokožka
  • střední ochrana před UVA a UVB zářením
  • z 82 % biologicky rozložitelné, bez mikroplastů
  • neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone, octocrylene

Použití

Mléko naneste na pokožku v dostatečném množství. Pro tělo dospělého člověka to je 6 plných kávových lžiček. Ačkoliv je přípravek voděodoný, během dne se postupně stírá. Proto ho nanášejte v pravidelných intervalech, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem.  Po sluneční lázni by měla následovat lázeň skutečná. Vyzkoušejte při ní některý z Nivea sprchových gelů a mlék po opalování.

Upozornění

Vy ani Vaše děti nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.