Nivea Osvěžující pleťové ubrousky pro normální až smíšenou pleť 25 ks

Kosmetika

Značka: NIVEA
Pleťové ubrousky Nivea pro normální a smíšenou pleť. Jemně čistí, odstraní make-up a hydratují. S extraktem z lotosu pro příjemný dlouhotrvající pocit svěžesti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50096040

Pleťové ubrousky Nivea nejen odstraní z pokožky make-up a nečistoty, ale také ji příjemně provoní a zajistí dlouhodobý pocit čistoty a svěžesti. Ubrousky jsou určené pro normální až smíšenou pleť a lze je používat i na citlivých očích bez rizika podráždění. Obsahuje přírodní extrakt z lotosu pro výživu a osvěžení pleti, která bude vypadat zdravě, odpočatě a svěže po celý den.

Výsledek:

  • jemně čistí a odstraní make-up včetně voděodolné řasenky
  • nedráždí citlivé oči
  • udržují pleť svěží a hydratovanou

Složení:

Nivea u svých výrobků využívá ingredience inspirované přírodou, aby vytvářela produkty přesně padnoucí vaší pokožce a zajišťující pocit svěžesti, čistoty a elegance. Ubrousky jsou svým šetrným složením bez alkoholu vhodné i pro citlivé oči a hodí se k čištění normální až smíšené pleti. Složení je dermatologicky testováno pro vysokou snášenlivost bez rizika podráždění.

Použití:

Vlhčeným ubrouskem jemně přejíždějte po obličeji, abyste z něj odstranili nečistoty a make-up. Při čištění očního okolí mějte oči zavřené. Po skončení používání pečlivě zavřete balení, aby nedošlo k vysušení ubrousků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.