Allnature Noni 100% BIO šťáva 500 ml

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Šťáva Noni se vyrábí ze zralých plodů Morinda citrifolia, které mají velmi jemnou chuť. Obsahují důležité látky jako stopové prvky, aminokyseliny, minerály, vitaminy a enzymy.
Skladem na e-shopu
249

Cena za 1 litr: 498 Kč

O produktu

50090160

Šťáva se vyrábí ze zralých plodů rostliny Morinda citrifolia, které mají jemnou chuť a jsou zdrojem celé škály tělu prospěšných látek. Obsahují stopové prvky, aminokyseliny, minerály, vitamíny A, C, E, B a enzymy, které lidské tělo potřebuje ke správnému rozvoji. Určitě je třeba zmínit selen, vlákninu a esenciální mastné kyseliny. Zvláště pak dokonale zralé plody vyhřívající se na slunci v exotických dálkách v divoké přírodě, nikoliv na farmě plné pesticid a hnojiv, splňují veškeré požadavky na kvalitní doplněk stravy. Šťáva z plodů Noni má jemnou chuť a působí blahodárně na lidský organismus. 

Hlavní vlastnosti:

  • 100% šťáva z plodů Moringa citrifolia
  • obsahuje celou řadu vitamínů, stopových prvků, enzymů a aminokyselin
  • lahodná svěží chuť

Dávkování

Dospělí by měli užívat až 25 ml ráno a večer, pokud možno na lačný žaludek. Doporučujeme začínat malým množstvím, jednou až dvěma lžícemi. Dávku lze postupně zvyšovat až do doporučené denní dávky.

Složení

100% Noni BIO šťáva (Morinda citrifolia L.)

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Přestože je šťáva určena i těhotným ženám, doporučujeme šťávu začít pravidelně konzumovat až po konzultaci s lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.