Novis Vita Juicer multifunkční odšťavňovač černý

Elektronika

Značka: NOVIS
Multifunkční odšťavňovač Vita Juicer od Novis je skvělou volbou pro všechny z vás, kteří si chtějí jednoduše připravovat domácí šťávy nebo smoothie.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50104444

Vitamíny a vláknina tvoří esenciální složku potravy, jejíž dostatečný příjem by neměl nikdo zanedbávat. Jejich snadno stravitelným, a zejména chutným zdrojem jsou ovoce a zelenina. Právě po domácku vyrobené džusy a smoothie pak představují skvělý způsob, jak se obrnit proti nemocem a být celý den plný energie. Novis vám představuje skvěle vybavený a intuitivní model multifunkčního odšťavňovače Vita Juicer, který se stane vaším oblíbeným pomocníkem.

Denní dávka vitamínů chutně a rychle

Díky sadě příslušenství může tento přístroj pracovat ve čtyřech různých režimech. S lisem na citrusy během krátké chvíle vymačkáte citróny nebo pomeranče a s nástavcem Viatec, což je kombinace lisu a odstřeďovače, připravíte lahodný citrusový džus plný živin. Kromě toho máte k dispozici klasický odšťavňovač, který může pracovat buď v normálním režimu, nebo v režimu pro tvorbu populárního smoothie. V neposlední řadě stojí za zmínku také velmi elegantní design výrobku, který se stane ozdobou vaší kuchyně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.