Nupreme Pop Chips Sea Salt 50 g

Potraviny a nápoje

Značka: NUPREME
Nupreme Pop Chips Sea Salt jsou proteinové chipsy s příchutí mořské soli. Mají báječnou křupavou chuť, a to i bez pečení a smažení!
45 ušetříte 10 Kč

Původní cena 55 Kč , sleva 18%

Nejnižší cena před slevou: 55 Kč

Cena za 100 g: 90 Kč

O produktu: Nupreme Pop Chips Sea Salt 50 g

50139398

Milujete chipsy, ale máte černé svědomí, když mlsáte? Nupreme Pop Chips Sea Salt jsou chutné křupavé lupínky z rýžové mouky a mleté cizrny s přidanou hrachovou bílkovinou. Základem jsou kvalitní ingredience se slušnou porcí kvalitních bílkovin. Obsažený rezistentní maltodextrin pomáhá zvýraznit chuť a zároveň se díky němu lépe aplikují kořenící směsi na chipsy. Chipsy mají báječnou křupavou chuť, a to i bez pečení a smažení.

Co je to popování?

Malá peletka z těsta ve tvaru čočky se za krátkodobého použití tlaku a teploty změní na křupavý chips, který se dochutí kořením, které se na Pop-Chips přichytí díky nanočásticím slunečnicového oleje. Stačí pouze jedna sekunda na vytvoření křupavého lupínku – díky tomu nedochází k tvorbě nežádoucích látek jako u pečení či smažení.

Hlavní vlastnosti:

  • křupavá chuť bez pečení a smažení
  • technologie popování redukuje tuky na minimum
  • s příchutí mořské soli

Složení

Rýžová mouka 30,5 %, mletá cizrna 30 %, dehydratované brambory 10,5 %, hrachová bílkovina 9 %, bramborový škrob 7,5 %, ochucující směs s příchutí mořské soli 6,5 % (maltodextrin, mořská jedlá sůl 20,5 %, nerafinovaný třtinový cukr, kvasnicový extrakt, slunečnicový olej), slunečnicový olej 6 %.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.