Doplněk stravy

NUTRI HOUSE Antarctic PREMIUM OMEGA-3 KRILL OIL 60 kapslí

NUTRI HOUSE Antarctic PREMIUM OMEGA-3 KRILL OIL doplněk stravy s EPA a DHA + fosfolipidy, cholin a astaxantin. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: NUTRI HOUSE Antarctic PREMIUM OMEGA-3 KRILL OIL 60 kapslí

50125113

Úvod

Doplněk stravy s omega 3 kyselinami + fosfolipidy, cholin a astaxantin. NUTRI HOUSE Antarctic PREMIUM OMEGA-3 KRILL OIL je vysoce koncentrovaný olej, extrahovaný z antarktického krilu Euphausia superba. Kryl je tvořen z drobných mořských živočichů, kteří jsou bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin s dlouhými řetězci EPA a DHA, fosfolipidů, cholinu a astaxantinu. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce*. Tyto omega 3 mastné kyseliny jsou navázány na fosfolipidy pro mnohem efektivnější začleňování přímo do buněk. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální činnosti jater.

Hlavní vlastnosti:

  • EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce*
  • cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu
  • cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů
  • cholin přispívá k udržení normální činnosti jater
  • v kapslích z rybí želatiny

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Olej z antarktického krilu Euphausia superba, kapsle z rybí želatiny. Obsah v 1 kapsli: Superba Boost Krill oil 590 mg, fosfolipidy min. 330 mg, cholin min. 41,25 mg, omega 3 min. 160 mg, EPA a DHA min. 130 mg, astaxantin min. 60 μg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

*Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.