NUTRI HOUSE Menobene 90 tobolek

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

365

Cena za 100 g: 652 Kč

O produktu

Hormonální změny v období menopauzy bývají spojené s návaly horka, výkyvy nálad či ztrátou libida. Zmírnění nepříjemných stavů, mohou přinést režimová opatření, která zahrnují dostatek pohybu i spánku a zaměření pozornosti na zdravý jídelníček. NUTRI HOUSE Menobene je doplněk stravy, který obsahuje fytoestrogeny z rýže, červeného jetele a ploštičníku. Červený jetel a ploštičník jsou tradičně používané byliny, které přispívají ke zlepšení komfortu při menopauze. Obsažená třezalka tečkovaná příznivě ovlivňuje emoční rovnováhu, podporuje pozitivní náladu.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje fytoestrogeny z rýže, červeného jetele a ploštičníku
  • červený jetel a ploštičník přispívají ke zlepšení komfortu při menopauze
  • třezalka příznivě ovlivňuje, podporuje pozitivní náladu

Dávkování

Doporučuje se užívat 3 tobolky denně. Tobolky se přijímají ráno, během dne a večer. Maximální denní povolená dávka jsou 3 tobolky. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Rýžové izoflavony, extrakt červeného jetele (Trifolium pretense), extrakt třezalky tečkované (Hypericum perforatum), extrakt ploštičníku hroznovitého (Cimicifuga racemosa), pomocné kapslovací látky (stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý). Obsah v 1 kapsli: Rýžové izoflavony 224 mg, červený jetel 150 mg, třezalka tečkovaná 100 mg, ploštičník hroznovitý 6 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek obsahuje extrakt ploštičníku hroznovitého (Cimicifuga racemosa), v případě podezření na jaterní onemocnění přerušte konzumaci a vyhledejte lékaře. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.