Oclean Air2T Set sonický kartáček zelený + pouzdro

Dentální hygiena

Značka: OCLEAN
Sonický zubní kartáček Oclean Air2 vyniká neuvěřitelně tichým chodem a moderní a efektivní sonickou technologií s 80 000 pohyby/min.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 1799 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 799

O produktu

50142265

Sonický zubní kartáček Oclean Air2 vyniká neuvěřitelně tichým chodem (37 dB) a efektivní sonickou technologií. Moderní technologie magnetického motoru Maglev, který vytváří až 80 000 oscilačně-rotačních pohybů s mikrovibracemi za minutu, vám zajistí jemné, ale efektivní odstranění zubního plaku, nečistot i bakterií. Díky této technologii, kdy nedochází k tření v motoru a opotřebovávání mechanických součástek, mají Oclean kartáčky dlouhou životnost, nízkou hlučnost a vysokou výkonnost. Hlavice kartáčku je osázena vláky Du Pont™ Tynex® Brilliance a Pedex™, které nabízejí účinnější čisticí efekt než 20 % běžných kartáčků na trhu. Tento lehký a kompaktní kartáček nyní můžete mít v elegantním setu s praktickým cestovním pouzdrem.

Ultra tichý provoz a snadné ovládání

Oclean Air2 vás potěší technologií ultra tichého provozu Whisper Clean Ultrasonic, díky které kartáček dosahuje jen 37 dB. Motor poháněný technologií ultrazvukového signálu nad 20 000 Hz potlačuje hluk a nabízí tichý a příjemný zážitek z čištění. Kartáček vyniká také velmi snadným ovládáním: dlouhým stisknutím (po dobu 2 sekund) přepínáte mezi dvěma režimy sonického kartáčku: režim Standard Cleaning (Standardní čištění) a Deep Cleaning (Hloubkové čištění). Samozřejmostí je časovač na 2 minuty rozdělené na 4 kvadranty po 30 sekundách, abyste se skutečně rovnoměrně věnovali celým ústům. Provoz kartáčku zajišťuje nabíjecí baterie s výdrží až 40 dní. Snadno a rychle ji dobijete pomocí magnetické rychlonabíječky.

Hlavní vlastnosti:

  • 80 000 pohybů/min
  • magnetický motor Maglev
  • výdrž baterie až 40 dnů
  • magnetické rychlé nabíjení - 2,5 hodiny do plného nabití
  • tiché čištění - jen 37dB
  • snadné ovládání
  • 2 režimy čištění
  • vodotěsnost IPX7 umožňuje čištění i ve sprše
  • lehký, přenosný, vhodný na cesty
  • v setu s cestovním pouzdrem 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.