Olimp Chela calcium D3 vápník + D3 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: OLIMP
Olimp Chela calcium D3 - vápník + D3 30 kapslí je doplněk stravy, který vám v jediné kapsli zajistí více než třetinu doporučené denní dávky vápníku a vitamínu D3 v té nejlepší vstřebatelné formě!

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097768

Olimp Chela calcium D3 - vápník + D3 30 kapslí zajišťuje pro organismus pomocí patentovaného komplexu chelátu vápníku ALBION® ALBICAL™ a vitamínu D3 látky nezbytné pro správnou funkci organismu.

Vápník a vitamín D3 jsou nutrienty nutné pro udržení zdravých zubů a kostí, pomáhají při fungování trávicích enzymů, normálním přenosu nervových vzruchů, správné funkci svalů, normálním energetickém metabolismu, podílí se na procesu srážení krve a správném fungování imunitního systému.

Dávkování: 1 kapsle 1 až 3krát denně po jídle

Upozornění:

Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Kapsle skladujte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřené dóze chráněné před vlhkostí!

Složení:

Bisglycinát vápenatý (chelát vápníku Albical ™), plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, - protispékavé činidlo stearan hořečnatý, vitamín D3 ve formě cholekalciferolu, kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Nutriční hodnota v 1 kapsli:
Vápník (35%): 280 mg
Vitamín D3 (33%): 1,67 µg

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.