Doplněk stravy

Olimp Chela ferr bio complex železo 30 kapslí

Značka: OLIMP

Olimp Chela ferr bio complex - železo 30 kapslí je doplněk stravy nové generace, který obsahuje lehce vstřebatelný a velice dobře snášený chelát železa, vitamín C, kyselinu listovou a vitamíny B6 a B12.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Olimp Chela ferr bio complex železo 30 kapslí

50097773

Olimp Chela ferr bio complex - železo 30 kapslí obsahuje železo ve formě patentovaného chelátu Ferrochel® TRAACS ®obohaceného o vitamíny C, B6, B12 a kyselinu listovou. Všechny tyto složky jsou velmi pečlivě vyvážené a celé složení komplexu je lehce vstřebatelné a organismem dobře snášené i u dětí od 3 let věku.

Tento doplněk stravy přispívá mimo jiné ke správnému fungování imunitního systému a nervových funkcí, tvorbě hemoglobinu a červených krvinek, okysličování krve a svalů, podílí se na udržení normálního energetického metabolizmu, snižuje únavu a vyčerpání a napomáhá k normálnímu růstu plodu v těle matky v průběhu těhotenství.

Dávkování: 1 kapsle denně po jídle, při vyšší dávce konzultujte lékaře!

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování! Skladujte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřené dóze chráněné před vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí! Produkt nenahrazuje pestrý jídelníček.

Složení:

Maltodextrin, bisglycinát železnatý (chelát železa Ferrochel® TRAACS ®), kyselina L-askorbová (vitamin C), protispékavé činidlo stearan hořečnatý, plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, kyselina listová, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Nutriční hodnota v 1 kapsli:
Železo: 14 mg
Vitamín C: 40 mg
Vitamín B6:1,4 mg
Vitamín B12: 2,5 µg
Kyselina listová: 200 µg

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.