Olimp Chela ferr forte železo 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: OLIMP
Olimp Chela ferr forte - železo 30 kapslí s inovativním složením obsahuje lehce vstřebatelný patentovaný chelát železa Ferrochel® TRAACS® obohacený o vitamíny C, B6, B12 a kyselinu listovou.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097774

Olimp Chela ferr forte je doplněk stravy s obsahem železa Ferrochel® ve formě bisglycinátu železnatého, což je vysoce stravitelná a dobře tolerovaná forma železa. Tato patentovaná látka je doplněna kyselinou listovou a vitamíny C, B6 a B12. 1 kapsle obsahuje 200% doporučené denní dávky železa a kyseliny listové, 100 % vitamínů B6 a B12 a 50 % vitamínu C. Tyto dávky se doporučují především těhotným, kojícím a menstruujícím ženám, dárcům krve, veganům a vegetariánům a lidem se zvýšenou fyzickou zátěží.

Chela ferr forte přispívá mimo jiné ke správné tvorbě hemoglobinu a červených krvinek, okysličování krve a svalů, dobrému fungování imunitního systému a nervových funkcí, podílí se na udržení energetického metabolizmu, snižuje únavu a vyčerpání a napomáhá k normálnímu růstu plodu v těle matky v průběhu těhotenství.

Dávkování: 1 kapsli denně po jídle zapijte dostatečným množstvím vody. Pro vyšší dávku konzultujte lékaře!

Upozornění:

Produkt nenahrazuje pestrý jídelníček. Nepřekračujte doporučené dávkování a udržujte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřené dóze chráněné před vlhkostí.

Složení:

Bisglycinát železnatý (chelát železa Ferrochel® TRAACS ®), plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, maltodextrin, kyselina L-askorbová (vitamín C), protispékavé činidlo stearan hořečnatý, kyselina listová, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Nutriční hodnota v 1 kapsli:
Železo: 28 mg
Kyselina listová: 400 µg
Vitamín C: 40 mg
Vitamín B6: 1,4 mg
Vitamín B12: 2,5 µg

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.