Doplněk stravy

Olimp Gold omega 3 60 kapslí

Značka: OLIMP

Olimp Gold omega 3, 60 kapslí je unikátní doplněk stravy, který obsahuje 65% omega 3 mastných kyselin! Nové silnější složení, které mimo jiné napomáhá ke správné funkci srdce, mozku a zraku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Olimp Gold omega 3 60 kapslí

50097782

Olimp Gold omega 3 je doplněk stravy s omega 3 mastnými kyselinami ve formě měkkých kapslí. Každá z nich obsahuje rybí tuk se 65 % těchto esenciálních mastných kyselin.

Eikosapentaenová kyselina (EPA) a dokosahexaenová kyselina (DHA) přispívají ke správné funkci srdce, přičemž příznivého účinku se dosáhne při celkové spotřebě 250 mg EPA a DHA denně, kyselina DHA při spotřebě 250 mg za den navíc pomáhá udržovat správnou funkci mozku a normální zrak. 2 g denně DHA a EPA napomáhají k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi.

Dávkování: 1 - 2 kapsle denně

Upozornění:

Nepřekračujte denní příjem 5 g zkombinované EPA a DHA! Tento produkt není určen dětem! Těhotné a kojící ženy, osoby užívající antikoagulanty a lidé s hemofilií by měli používání preparátu konzultovat s lékařem! Neužívejte při přecitlivělosti na některou ze složek výrobku! Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Neslouží jako náhrada pestré stravy. Kapsle skladujte v dobře uzavřené dóze v suchu při pokojové teplotě. Alergeny: Pozor, výrobek může obsahovat stopové množství sojového lecitinu!

Složení: rybí tuk (zdroj omega-3 mastných kyselin), vitamín E (d-alfa- tokoferol), kapsle (želatina, voda, glycerol)

Nutriční hodnota v 1 kapsli:
Rybí tuk (65% omega-3): 1000 mg
v tom:
33% kyseliny EPA : 330 mg
22% kyseliny DHA: 220 mg
Ostatní omega-3: 100 mg
Vitamín E: 12 mg

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.