Olimp Guaranax 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: OLIMP
Olimp Guaranax 60 kapslí je doplněk stravy obsahující extrakty z guarany a v nich přirozeně se vyskytující kofeinem. Tato složka pomáhá udržovat fyzickou i psychickou vitalitu těla a přispívá k regulaci hmotnosti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097785

Guarana je jihoamerický keř, jehož semena mají 4 krát více kofeinu než zrnka kávovníku a lidský organismus ho lépe snáší. Na rozdíl od kávových zrn se kofein z guarany uvolňuje pomalu a stimuluje tělo podle potřeby více či méně rychle.

Extrakty z guarany pomáhají udržovat fyzickou i psychickou vitalitu, zlepšují schopnost soustředit se, snižují únavu, dodávají energii, celkově povzbuzují organismus a přispívají k metabolismu tuků a tím i ke kontrole tělesné hmotnosti.

Dávkování:

Pro udržení fyzické a duševní vitality 1 kapsle podle potřeby, ale ne více jak 4 kapsle denně! Pro udržení tělesné hmotnosti 1 kapsle ráno před cvičením nebo v časných odpoledních hodinách. Pro vyšší dávku se poraďte s lékařem.

Upozornění:

1 kapsle obsahuje 80 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby s kardiovaskulárním onemocněním a citlivostí na kofein. Neužívejte v kombinaci s alkoholem! Kapsle skladujte v dobře uzavřené dóze v suchu při pokojové teplotě. Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Složení:

Extrakty ze semen paulinie nápojné (guarany), plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, protispékavé složky ve formě hořečnatých solí mastných kyselin, kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Nutriční hodnota 1 kapsli:
Extrakty guarany: 160 mg
v tom kofein: 80 mg

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.