Olimp Hepaplus regenerace jater 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: OLIMP
Olimp Hepaplus - regenerace jater 30 kapslí je unikátní doplněk stravy, který podporuje detoxikaci jater, pomáhá udržovat normální energetický metabolismus a přispívá správné funkci jater, trávicího systému a trávení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097786

Olimp Hepaplus - regenerace jater obsahuje extrakty artyčoku s 5% cynarinu obohacené o L-ornitin- L-aspartát, kyselinu pantotenovou a vitamíny B1, B2, B3 a B6.

Tato receptura podporuje detoxikaci jater, jejich správnou funkci a má příznivý vliv na celý trávicí systém a trávení.

Přípravek je vhodný nejen jako prevence, ale i jako každodenní doplněk stravy při poruchách trávení a osobám užívajícím alkohol, drogy a léky pro správnou funkci jater.

Dávkování:

1 kapsli 1-2 krát denně během jídla zapijte dostatečným množstvím vody. Jiné dávkování konzultujte se svým lékařem!

Upozornění:

Neužívejte při přecitlivělosti na kteroukoliv ze složek preparátu! Těhotným a kojícím ženám doporučujeme ještě před prvním použitím produktu konzultaci s lékařem! Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Neslouží jako náhrada pestré stravy. Kapsle skladujte v dobře uzavřené dóze v suchu při pokojové teplotě.

Složení:

Extrakty artyčoku (Cynara scolymus L.), L-ornitin- L-aspartát, vitamín B3 (nikotinamid), kyselina pantotenová (D-pantothenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B1 (Thiamin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, protispékavé činidlo stearan hořečnatý, kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Nutriční hodnota v 1 kapsli:
extrakty artyčoku (5% cynarinu): 350 mg 700 mg
L-ornitin- L-aspartát: 100 mg
vitamín B1: 0,55 mg (50%)
vitamín B2: 0,7 mg (50%)
vitamín B3: 8 mg (50%)
kyselina pantotenová: 3 mg (50%)
vitamín B6: 0,7 mg (50%)

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.