Olimp L-carnitine forte plus 500 mg 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: OLIMP
Olimp L-carnitine 500 forte plus 60 kapslí je suplement, který díky složení ocení především sportovci, fyzicky aktivní osoby, lidé na redukční dietě a všichni, kdo potřebují zvýšit spalování tuků v organismu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097793

Olimp L-carnitine 500 forte je potravinový doplněk obsahující L-karnitin, který je obohacený o L arginin, L-ornitin a chrom.

Tento pečlivě vyvážený komplex látek se podílí na transportu mastných kyselin k mitochondriím, podporuje metabolismus a oxidaci tuků, pomáhá udržovat normální metabolismus makroživin a správnou hladinu glukózy v krvi. Produkt je určen aktivním lidem, sportovcům, osobám s nadváhou a všem, kdo potřebují podpořit spalování tuků v organismu.

Dávkování:

Jako doplněk stravy: 1 kapsle 1-2x denně mezi jídly.

Při redukční dietě: 1 kapsli 2-3x denně 30minut před jídlem.

Podpora spalování tuků: 2-3 kapsle asi 30 minut před cvičením.

Upozornění:

Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Kapsle skladujte v dobře uzavřené dóze v suchu při pokojové teplotě.
Složení: L-karnitin- L-tartrát, L-ornithin, L-arginin, chlorid chromitý, plnidlo ve formě mikrokrystalické celulózy, protispékavé činidlo ve formě hořečnatých solí mastných kyselin, kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Nutriční hodnota v 1 kapsli:
L-karnitin- L-tartrát: 745 mg
- v tom
L-karnitin: 500 mg
L-ornithin: 50 mg
L-arginin: 30 mg
Chrom: 50 µg (125%)

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.