Doplněk stravy

Omega 3 tob.400

Omega 3 rybí olej napomáhá zvládat náročné psychické i fyzické požadavky dnešní uspěchané doby.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Omega 3 tob.400

50091689

V různých fázích lidského života jsou na nás kladeny náročné psychické a fyzické požadavky. V dnešní uspěchané době na nás působí vnější negativní vlivy, jako je například nesprávná strava, nedostatek pohybu, celkový nezdravý životní styl, nadměrný a častý stres, alkohol a nikotin. Tato škodlivá působení mají výrazný vliv na náš výkon. Proto bychom měli věnovat zvýšenou pozornost svému zdraví a správné výživě.

Omega 3 mastné kyseliny jsou nepostradatelné a nezbytné živiny, které samo tělo nedokáže vyrobit, proto je potřeba pravidelně konzumovat potraviny bohaté na tento typ Omega 3 mastných kyselin nebo je lidskému tělu dodávat vhodným způsobem, například v podobě kapslí Sanct Bernhard. Důležitými zástupci Omega 3 mastných kyselin je DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (eikosapentaenová kyselina), které přispívají ke správné srdeční funkci, udržují správnou hladinu cholesterolu v krvi a celkově udržují zdravé cévy a srdce. Navíc kyselina DHA podporuje zrakové funkce a vede ke správné činnosti mozku.

Objem: 400 kapslí

Dávkování: Užívejte 2 kapsle 3x denně před jídlem. Kapsle polykejte celé a zapijte dostatečným množstvím vody.
Vhodné pro: dospělé a osoby, které mají předpoklady k nesprávné činnosti srdce, vysokou hladinu cholesterolu v krvi nebo na ně pravidelně působí vnější negativní vlivy

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.