516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Oral-B EB 60-4 Sensitive náhradní hlavice 4 ks

Oral-B EB 60-4 Sensitive náhradní hlavice 4 ks

Oral-B EB 60-4 Sensitive náhradní hlavice 4 ks

50104116
Dentální hygiena
384 Kč
Skladem na e-shopu

Náhradní zubní hlavice jsou určeny pro sonické kartáčky Oral-B a CrossAction Power. Balení obsahuje 4 ks hlavic SensiUltraThin pro citlivou péči o váš chrup.

Podrobné informace o produktu

Elektrický zubní kartáček má mnoho výhod. Snadno se dostane i do těžko dostupných oblastí mezi zuby a zvládne odstranit nečistoty, zbytky jídel i zubní plak. Intenzivní činností však dochází k rychlejšímu opotřebování štětin na kartáčkové hlavě. Aby přístroj dlouhodobě fungoval, jak má, je třeba hlavu pravidelně měnit alespoň jednou za tři měsíce.

Pro citlivé zuby a dásně

Společnost Oral-B vytvořila pro všechny majitele oscilačně-rotačních zubních kartáčků Braun Oral-B a CrossAction Power sadu čtyř náhradních hlavic. Ty jsou vybaveny mimořádně hustými, leč jemnými vlákny Extra Soft, a hodí se proto k použití i pro lidi s citlivými zuby a dásněmi.

Dva druhy vláken

Výměnné hlavice jsou zakončeny kombinací dvou různých vláken, modrých a bílých. Bílé jsou klasické a jsou určeny k důkladnému čištění povrchu zubů. Kromě toho jsou tu i modré štětiny Indicator, s jejichž pomocí se kartáček dostane přímo k linii dásní, aby nevynechala ani milimetr místa. Právě vlákna Indicator vám prozradí, kdy je třeba kartáček vyměnit. Postupně totiž blednou, až úplně ztratí svou barvu.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Oral-B
Forma Hlavice
EAN 4210201176688

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.