Oral-B EB 60-4 Sensitive náhradní hlavice 4 ks

Dentální hygiena

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Elektrický zubní kartáček má mnoho výhod. Snadno se dostane i do těžko dostupných oblastí mezi zuby a zvládne odstranit nečistoty, zbytky jídel i zubní plak. Intenzivní činností však dochází k rychlejšímu opotřebování štětin na kartáčkové hlavě. Aby přístroj dlouhodobě fungoval, jak má, je třeba hlavu pravidelně měnit alespoň jednou za tři měsíce.

Pro citlivé zuby a dásně

Společnost Oral-B vytvořila pro všechny majitele oscilačně-rotačních zubních kartáčků Braun Oral-B a CrossAction Power sadu čtyř náhradních hlavic. Ty jsou vybaveny mimořádně hustými, leč jemnými vlákny Extra Soft, a hodí se proto k použití i pro lidi s citlivými zuby a dásněmi.

Dva druhy vláken

Výměnné hlavice jsou zakončeny kombinací dvou různých vláken, modrých a bílých. Bílé jsou klasické a jsou určeny k důkladnému čištění povrchu zubů. Kromě toho jsou tu i modré štětiny Indicator, s jejichž pomocí se kartáček dostane přímo k linii dásní, aby nevynechala ani milimetr místa. Právě vlákna Indicator vám prozradí, kdy je třeba kartáček vyměnit. Postupně totiž blednou, až úplně ztratí svou barvu.