Oral-B Genius 8900 elektrický zubní kartáček

Dentální hygiena

Značka: ORAL-B
Chytrý kartáček Oral-B Genius PRO 8900 Cross Action zajistí dlouhodobě zdravé a čisté zuby. Nyní k dostání v unikátním rodinném balení se dvěma rukojeťmi.
Skladem na e-shopu
5 790

O produktu

50101471

Oral-B Family STAR WARS pack Vitality 100 Cross Action Black + Vitality Kids Star5

Více informací k promo akci 100 denní výzva naleznete v záložce Příbalový leták.

Oral-B přichází s dalším skvělým elektrickým zubním kartáčkem z řady Power. Model Genius PRO 8900 se díky 3D technologii čištění postará o zdraví a čistotu vašich zubů a dásní. Skvělým výsledkům také napomáhá 8 800 oscilací a 40 000 pulzů za minutu, které dokáže kartáček vyprodukovat. Toto balení navíc obsahuje hned 2 základní nástavce, a může tak posloužit jako skvělý dárek pro vašeho partnera, který poté využijete i vy nebo další člen rodiny.

Inteligentní pomocník

Pokud si myslíte, že se jedná o pouhý přístroj na čištění zubů, budete příjemně překvapeni. Kartáček můžete propojit se svým mobilním telefonem a seznámit se tak s kompletní diagnostikou a kvalitou vašeho čištění. Kartáček dále disponuje senzorem tlaku a praktickým časovačem. Ten vás po 30 sekundách upozorní, že je potřeba přejít opět na další část ústní dutiny.

Celá řada programů

Na výběr máte hned z 5 čistících programů, který můžete dokonale přizpůsobit svým potřebám. Kromě toho klasického si můžete vybrat z jemného, masážního a leštícího programu pro zářivé zuby. Nesmíme zapomenout také na prodloužený 3minutový program pro extra dlouhé a důkladné čištění.

Sada příslušenství

Součástí balení tohoto unikátního kartáčku je také cestovní pouzdro nebo například držák mobilního telefonu SmartRing. Ten můžete jednoduše připnout na své zrcadlo v koupelně a v živém přenosu pozorovat výsledky svého čištění. Kromě 2 základních nástavců máte k dispozici také 1 náhradní. Pro optimální výsledky je zapotřebí nástavce měnit každé 3 měsíce.

Technické parametry

  • 3D systém(8.800 oscilací a 40.000 pulzů za minutu)
  • 5 čistících programů: Normální, jemný, masážní, leštící a prodloužený (3min.)
  • Držák "Smart ring"
  • Profesionální timer(4x30s)
  • 3 koncovky v balení
  • Premiové pouzdro
  • Oral-.B mobilní aplikace
  • Li-ion baterie
  • 2 rukojeti v balení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.